Sıçan Adası

Antalya Sıçan Adası - Poyraz Paşa Yatçılık

Antalya Sıçan Adası, Antalya Balıkçı Barınağının çıkışında, Antalya Kaleiçi Yat Limanı’na yaklaşık 10 kilometre mesafede bulunmaktadır.

Düden Şelalesi

Antalya Düden Şelalesi

Antalya Düden Şelalesi, Antalya kent merkezine 8 kilometre uzaklıktadır. Lara istikametinde bulunan şelale “Karpuzkaldıran” olarak da bilinir. 

Kekova Adası

Kekova, Antalya ilinin Demre ilçesi yakınlarında Kaleköy ve Üçağız açıklarındaki küçük, kayalık bir adadır.  4.5 km²’lik yüzölçüme sahiptir.

Kaş

Kaş, Akdeniz’in kıyısında Antalya’ya bağlı turistik bir ilçedir. Antalya’nın en batı ucunda, Fethiye ve Demre arasında yer alıyor. Antalya’dan 190 km, Fethiye’den 100 km, hemen karşısında bulunan Yunan Adası Meis’den ise sadece 1,8 km uzaklıkta bulunuyor.

Kalkan

Kalkan - Antalya, Kaş - Tekne Kiralama

Kalkan, Antalya Kaş’a bağlı turistik, Günümüzden yaklaşık 3000 yıl önceki Likya Uygarlığı’nın yaşadığı ve sayısız kentler kurulmuş şehirdir.

Gökkaya Koyu

Antalya’nın Demre ilçesine bağlı olan koy, doğal güzellikleri ile oldukça cezbedicidir. Suyu berrak ve temizdir. Turistik seyahatlerin ve doğa gezginlerinin uğrak yeri olan koy, eşsiz maviliği ve tarihi dokusu ile ön plana çıkmaktadır. 

Gelidonya Feneri

Gelidonya Feneri, Antalya İlinin Kumluca İlçesi sınırları içinde Mavikent Taşlık Burnunda kurulmuştur.Akdeniz’in çam ve adaçayı kokulu ormanı ile masmavi suları arasında kalan Gelidonya Feneri, manzarasıyla da bölgenin en etkileyici alanlarından biri olarak nitelendiriliyor.

Mehmet Ali Bükü Koyu

Mehmet Ali BÜKÜ Koyu - Kemer, Antalya

Mehmet Ali Bükü Koyu, Kemer’den 24 km uzaklıkta bulunan, Tekirova sahilinin güneyinde yer alan koy eşsiz doğası ve denizi ile büyülüyor.

Sazak Koyu

Sazak Koyu - Adrasan, Antalya

Sazak Koyu, Sırtını Musa Dağına dayayan Adrasan’dan tekne turları ile gidilen, güzel bir kumsala ve sakin bir denize sahip koydur.

Porto Ceneviz Koyu

Porto Ceneviz Koyu - Adrasan, Antalya

Porto Ceneviz Koyu, Adrasan ile Olimpos arasında, denizinin temizliği, berraklığı ve doğası ile görenleri hayran bırakan bir yerdir.